KAS MES ESAME?

Šiandieniniame pasaulyje kuriame vyrauja skubėjimas, sparta retai susimąstome apie save, savo gyvenimo kokybę. O mūsų gyvenimo kokybė priklauso, kiek turime laisvalaikio, kiek galime leisti laiko savo malonumui. Tad ar neverta kartais sustoti ir pagalvoti. Kam visa tai? Kur aš bėgu ir skubu, nejau noriu pralenkti laiką.

Ateik pas mus, į Black Ball, kuriame pailsėsi, pabūsi tarp savo bendraminčių. Tai puiki proga ne tik pažaisti biliardą, pokerį, darts’us ar pasimėgauti kaljano seansu, bet tai galimybė praleisti laiką su savo šeima. Pasimėgauti buvimu kartu.

Black Ball įkurtas 2007 metais ir yra mėgiamas daugelio klaipėdiečių ir miesto svečių. 2023 m. biliardo klubas išsiplėtė tiek viduje, tiek lauke. Nuo šiol galėsite leisti laiką ir lauko terasoje. Tai jauki atmosfera, išskirtinis interjeras, puikus baras, kuriame bus patenkinti visų šeimos narių poreikiai.

Pas mus rasite 10 pulo stalų: 4 Sam K-Steel bei 6 Dynamic-III - tai pulo stalai profesionalams. Taip pat čia puiki proga pažaisti ir piramidę - 5 stalai, snukerį - 2 stalai, bei žemyninėje Europoje itin retai sutinkamą, bet įdomumu bei sudėtingumu kitoms rūšims nenusileidžiantį angliškąjį pulą.

Black Ball - tai puiki vieta pailsėti, pažaisti ir atsipalaiduoti Jums ir Jūsų šeimai. Viskas sukurta Jums, kad jaustumėtės gerai, maloniai ir pailsėję tęstumėte savo darbus.

AR Jau rezervavai stalą?

PAS MUS GALĖSITE

·    Mėgautis biliardu

·    Stebėti sporto rungtynes

·    Dalyvauti turnyruose

·    Švęsti šventes